AVALEHT

ECU TALLID on modernne ratsakeskus Tartumaal. Asume 11 km Tartust Valga poole, Nõo vallas järiste külas. Meil on pakkuda häid õppe- ja treenimisvõimalusi ratsutajatele nii ratsakooli kui ka oma hobusega.

Kompleksi talli osas on boksid 25 hobusele, söödaruumid, hobuste pesuruum, varustuse pesu- ja kuivatusruumid koos tehnikaga, sadula ja varustuse hoiuruumid, riietus -, pesuruumid ja WC naistele ja meestele.

Olmeblokk on kahekorruseline. Esimesel korrusel asuvad kontoriruumid, puhkeruum, riietusruum , inva-WC ja suur õppeklass teooriatundide ja seminaride läbiviimiseks. Teiselt korruselt leiab suure ja kõrge kohviku-puhkeruumi, kus saab läbi akende maneežis toimuvat jälgida. Kohviku kõrval on ka kohtunike tööruumid. Teisel korrusel asub ühtlasi majutuse osa ca 16 inimesele koos kööginurga, WC ja pesemisvõimalusega. Kokku on kompleksis 500 m2 köetavaid olmeruume.

Suure osa kompleksist moodustab liimpuitkonstruktsioonil hästi valgustatud maneež mõõtudega 22×60 meetrit. Talli kõrval on valgustatud liivaväljak suurusega 50×70 meetrit, liivaväljak 20×60 m. Kogu kompleksi territoorium (ca 9 ha) on ümbritsetud aiaga ja talli juurde kuuluvad erinevad koplid.

Ecu Tallide ratsakool pakub erineva tasemega ratsaõpet erineva vanusega inimestele. Mitmete  treenerite käe all saab treenida nii omal hobusel kui ka ratsakooli hobustel ja ponidel. Korraldatakse ka õppekogunemisi, ratsalaagreid ja võistlusi.

Loodud Nõo Ratsaklubi esineb Ecu Tallide võrdväärse partnerina.

Olete alati oodatud tundma huvi meie tegemiste vastu ja ootame Teid meeleldi külla.